Toiminnasta tukea

Henkilöstö

ToiMinna, Minna Pekarila

Minna Pekarila

Palvelupäällikkö, toimintaterapeutti
050 3535 777
minna.pekarila@toiminna.com

  • Terapiapaikkatiedustelut
  • Toimeksiannot
  • Hallinnolliset tehtävät
  • Asiantuntijatehtävät
  • kielitaito suomi, englanti
Toi.Minna, Anne Savukoski

Anne Savukoski

Asiakkuuspäällikkö
050 477 0870
anne.savukoski@toiminna.com

  • Asiakkuuksien hoitaminen
  • Terapiapalveluiden myynti ja markkinointi
  • Palvelujen kehittäminen
  • Asiantuntijatehtävät
  • kielitaito suomi, englanti
Katri Huotari

Katri Huotari

(äitiyslomalla)

Toimintaterapeutti, lähihoitaja
050 441 9744
katri.huotari@toiminna.com

  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Työikäisten ja ikääntyneiden toimintaterapia
  • Ryhmätoimintaterapia
  • Neuropsykiatrinen valmennus
  • Lasten Tunnetaito-ohjaus (koulutuksessa)
  • kielitaito suomi, englanti
Toi.Minna Jenni Halkola

Jenni Halkola

Toimintaterapeutti

050 4711 266
jenni.halkola@toiminna.com

  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Työikäisten ja ikääntyneiden toimintaterapia
  • Neurologinen kuntoutus ja arviointi
  • Kipukuntoutus
  • Ryhmätoimintaterapia
  • kielitaito suomi, englanti
Piritta Karjalainen

Piritta Karjalainen

Toimintaterapeutti, erityistason seksuaaliterapeutti (NACS)
050 408 1669
piritta.karjalainen@toiminna.com

  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Työikäisten toimintaterapia
  • Seksuaaliterapia
  • Neuropsykiatrinen valmennus
  • Psykiatrinen toimintaterapia
  • Ryhmätoimintaterapia
  • kielitaito suomi, englanti
Toiminna, Mari Kesti

Mari Kesti

Toimintaterapeutti
050 328 8087
mari.kesti@toiminna.com

  • Työikäisten ja ikääntyneiden toimintaterapia
  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Neurologinen kuntoutus ja arviointi
  • Kipukuntoutus
  • Ryhmätoimintaterapia
  • kielitaito suomi, englanti
ToiMinna, Tiina Lempinen

Tiina Lempinen

Toimintaterapeutti
050 525 2981
tiina.lempinen@toiminna.com

  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Työikäisten ja ikääntyneiden toimintaterapia
  • Ryhmätoimintaterapia
  • Lasten neurologinen NDT/Bobath- kuntoutus
  • kielitaito suomi, englanti

Annika Lantto

Toimintaterapeutti
050 525 1747
annika.lantto@toiminna.com

  • Työikäisten ja ikääntyneiden toimintaterapia
  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Neurologinen kuntoutus ja arviointi
  • Bobath-kuntoutus
  • Kipukuntoutus
  • Ryhmätoimintaterapia
  • kielitaito suomi, englanti
Toiminna, Jenni Pukeva

Jenni Pukema

Toimintaterapeutti
050 428 5868
jenni.pukema@toiminna.com

  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Lasten ja nuorten toimintaterapia-arvioinnit
  • Aikuisneurologinen toimintaterapia
  • Ryhmätoimintaterapia
  • kielitaito suomi, englanti
Toi.Minna, Henna Jussila

Henna Jussila

Toimintaterapeutti
050 472 1330
henna.jussila@toiminna.com

  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Työikäisten ja ikääntyneiden toimintaterapia
  • Ryhmätoimintaterapia
  • Tukiviittomat
  • kielitaito suomi, englanti
Elisa Ylikulju

Elisa Ylikulju

Toimintaterapeutti, lähihoitaja
050 573 3315
elisa.ylikulju@toiminna.com

  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Työikäisten ja ikääntyneiden toimintaterapia
  • Ryhmätoimintaterapia
  • kielitaito suomi, englanti
ToiMinna, Sanni Sarajärvi

Sanni-Maria Sarajärvi

Toimintaterapeutti
050 4349181
sanni.sarajarvi@toiminna.com
  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Työikäisten ja ikääntyneiden toimintaterapia
  • Toimintaterapia-arvioinnit
  • Neurologinen kuntoutus ja arviointi
  • Ryhmätoimintaterapia
  • kielitaito suomi, englanti
ToiMinna, Tiia Haapaniemi

Tiia-Riikka Haapaniemi

Toimintaterapeutti
050 9118711
tiia.haapaniemi@toiminna.com

  • Lasten ja nuorten toimintaterapia
  • Lasten ja nuorten toimintaterapia-arvioinnit
  • Työikäisten ja ikääntyneiden toimintaterapia
  • Ryhmätoimintaterapia, ART- ryhmät
  • kielitaito suomi, englanti
ToiMinna, Tuulikki Kumpula

Tuulikki Kumpula

Toimintaterapeutti
050 339 4080
tuulikki.kumpula@toiminna.com

  • Lasten, nuorten, työikäisten ja ikääntyneiden toimintaterapia
  • Lasten ja nuorten toimintaterapia-arvioinnit
  • Ryhmätoimintaterapia
  • kielitaito suomi, englanti