Toiminnasta tukea

Toi.minna Oy:n yhteystiedot

Toimitilamme sijaitsevat hyvien kulkuyhteyksien päässä Oulun keskustan tuntumassa Myllytullissa ja Kempeleen keskustassa. Helsingissä toimitilamme ovat Pukinmäessä, aivan juna-aseman tuntumassa. Tilamme mahdollistavat monipuolisen toiminnan myös ryhmille. Tilat ovat esteettömät ja soveltuvat liikuntarajoitteisille.

Oulun toimipiste: Kasarmintie 12 B, 90130 Oulu

Kempeleen toimipiste: Ollilantie 4, 90440 Kempele

Helsingin toimipiste: Säterintie 3, 00720 Helsinki

toi.minnan Oulun toimisto


toi.minnan Kempeleen toimisto


toi.minnan Helsingin toimisto

Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu

050 3535 777, asiakaspalvelu@toiminna.com


Toimitusjohtaja

Laura Airaksinen
040 7291 908, laura.airaksinen@fysiogeriatria.fi


Palvelupäällikkö

Minna Pekarila
050 3535 777, minna.pekarila@toiminna.com


Helsingin toimipiste

Heidi Lindström
050 3266 790, heidi.lindstrom@toiminna.com

Toimintaterapeutit

Tiia Haapaniemi
tiia.haapaniemi@toiminna.com

Piritta Karjalainen
puh. 050 4081 669 (seksuaaliterapiapaikkatiedustelut)

piritta.karjalainen@toiminna.com

Mari Kesti
mari.kesti@toiminna.com

Annika Lantto
annika.lantto@toiminna.com

Johanna Junno
johanna.junno@toiminna.com

Hanna Ristimäki
hanna.ristimaki@toiminna.com

Kaisa Koistinen
kaisa.koistinen@toiminna.com

Elisa Ylikulju
elisa.ylikulju@toiminna.com

Tuulikki Kumpula
tuulikki.kumpula@toiminna.com

Henna Tiittanen
henna.tiittanen@toiminna.com

Heidi Lindström

heidi.lindstrom@toiminna.com

Katri Huotari
katri.huotari@toiminna.com

Jannika Tyvi
jannika.tyvi@toiminna.com