Toiminnasta tukea

Yhteystiedot

Toimitilamme sijaitsevat hyvien kulkuyhteyksien päässä Oulun Puolivälinkankaalla, Metsolan Kartano -palvelutalon yhteydessä sekä Kempeleessä keskustassa. Tilamme mahdollistavat monipuolisen toiminnan myös ryhmille. Tilat ovat esteettömät ja soveltuvat liikuntarajoitteisille.

Oulun toimipiste: Mielikintie 8, 90550 Oulu
Kempeleen toimipiste: Ollilantie 4, 90440 Kempele

Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu

050 3535 777, asiakaspalvelu@toiminna.com


Toimitusjohtaja

Katja Sohlberg
050 511 5050, katja.sohlberg@toiminna.com


Palvelupäällikkö

Minna Pekarila
050 3535 777, minna.pekarila@toiminna.com



Toimintaterapeutit

Minna Eriksen
050 339 4080, minna.eriksen@toiminna.com

Jenni Halkola
050 471 1266, jenni.halkola@toiminna.com

Henna Jussila
050 472 1330, henna.jussila@toiminna.com

Piritta Karjalainen
050 408 1669, piritta.karjalainen@toiminna.com

Mari Kesti
050 328 8087, mari.kesti@toiminna.com

Emilia Kuronen
050 439 9892, emilia.kuronen@toiminna.com

Annika Lantto
050 525 1747, annika.lantto@toiminna.com

Tiina Lempinen
050 525 2981, tiina.lempinen@toiminna.com

Jenni Pukema
050 428 5868, jenni.pukema@toiminna.com

Sanni-Maria Sarajärvi
050 4349181, sanni.sarajarvi@toiminna.com

Elisa Ylikulju
050 525 3315, elisa.ylikulju@toiminna.com